Loading…

SERWIS MANUALNYCH SKRZYŃ BIEGÓW

SPECJALIZACJA AUTA DOSTAWCZE DO 3,5 T
KONTAKT

SERWIS SKRZYŃ BIEGÓW

Naprawa i regeneracja skrzyń biegów

Oferujemy naprawę skrzyń biegów automatycznych i manualnych, do aut osobowych i dostawczych. Naprawa wykonywana jest za pomocą nowoczesnego sprzętu, a zastosowane są części zamienne wysokiej jakości. Pozwala nam to udzielać gwarancji na wykonywane usługi.

Sprzedaż skrzyń biegów

Ponieważ dysponujemy bardzo szerokim asortymentem skrzyń biegów z demontażu i po regenerecji, oferujemy również sprzedaż skrzyń biegów. Możliwe jest przyjęcie uszkodzonej skrzyni biegów w rozliczeniu.

Regeneracja konwerterów

Oferujemy naprawę-regenerację konwerterów (sprzęgieł hydrokinetycznych) do wszystkich rodzajów automatycznych skrzyń biegów. Zarówno do aut osobowych jak i dostawczych.

Komputery i sterowanie do skrzyń biegów

Prócz mechanicznych napraw związanych ze skrzyniami biegów, oferujemy Państwu szeroki zakres usług dotyczących elektroniki sterującej skrzyniami biegów, zarówno manualnymi jak i automatycznymi. Naprawiamy je i prowadzimy sprzedaż tych podzespołów.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Jeżeli skrzynia biegów w Twoim aucie szwankuje, to dobrze trafiłeś! Naprawimy zarówno manualną jak i automatyczną skrzynię biegów lub sprzedamy inną w dobrej cenie! Kliknij przycisk poniżej i skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową!

Leave a Reply